Nightinfo

Buli, party, program ajánló BULIAJÁNLÓK


HUMO BELGIAN LOUNGE


2018.07.08. (vasárnap)


Balaton Sound

8621 Zamárdi, Kiss Ernő u. 44.



NAGYSZÍNPAD

 

SZERDA 4.

 

17:30 WARM UP: STEREO PALMA

19:00 OLIVER HELDENS NL

20:30 ALESSO S

22:00 DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE B

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

17:30 WARM UP:DJ GOZTH

19:00 TY DOLLA SIGN USA

20:30 JONAS BLUE UK

22:00 THE CHAINSMOKERSUSA

 

PÉNTEK 6.

 

17:30 WARM UP: JUMODADDY

19:15 ELLA EYRE UK

20:30 RITA ORA UK

22:00 MARTIN GARRIX NL

 

SZOMBAT 7.

 

17:00 WARM UP: RAMEN BROTHERS

18:00 TIMMY TRUMPET AUS

19:15 NERVO AUS

20:30 W & W NL

22:00 DAVID GUETTA F

 

VASÁRNAP 8.

 

16:30 WARM UP:CALMANI & GREY

17:30 WARM UP:DJ NARA

19:30 BIG SEAN USA

20:50 AXWELL /\ INGROSSO S

22:30 DJ SNAKE F

 

-----------------------------

 

JÄGER ARENA

 

SZERDA 4.

 

18:30 PUNNANY MASSIF

20:15 YXNG BANE UK

21:45 GOLDLINK USA

23:30 MAJKA & CURTIS LIVE

01:15 NGHTMRE USA

02:45 CARNAGE USA

04:00 KAYZO USA

05:00 DUBLIC B2B B'ANDRE

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

18:30 CLOUD9+

20:15 AKKEZDET PHIAI

21:45 GIGGS UK

23:30 HALOTT PÉNZ

01:15 CRISTOPH UK

02:30 ERIC PRYDZ S

04:00 HENRI PFR B

 

PÉNTEK 6.

 

18:30 SAVERNE

20:15 BRAINS

21:45 SASASAS UK

23:15 BIG SHAQ UK

00:00 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: OSRIN S

00:45 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: YTRAM & JUSTIN MYLO B2B

01:30 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: CMC$ NL

02:15 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: MATISSE & SADKO RU

03:00 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: BROOKS NL

03:45 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: DYRO NL

04:30 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: BLINDERS PL

05:15 STMPD RECORDS NIGHT PRESENTS: TV NOISE NL

 

SZOMBAT 7.

 

18:30 BËLGA

20:15 DREEZY USA

21:45 RICH BRIAN INA

23:45 CRAIG DAVID PRESENTS TS5 UK

00:45 SANDER VAN DOORN PRESENTS PURPLE HAZE NL

02:00 VINI VICI ISR

03:00 ANDREW RAYEL MD

04:00 METZKER VIKTORIA

05:00 PROVENZANO I

 

VASÁRNAP 8.

 

18:30 SENKISE

20:30 NIGHT LOVELL CAN

22:00 WELLHELLO

23:45 PRINCESS NOKIA USA

00:45 MARTIN SOLVEIG F

02:00 DISCIPLES UK

04:00 LOST KINGS USA

 

-----------------------------------

 

HEINEKEN STAGE

 

SZERDA 4.

 

13:00 SCRT LIVE

14:00 BOHUMIL VS. THOMAS BORZA

16:00 NIGEL SORTER

17:30 ANDRAS BADER + DUEL LIVE

19:00 DETECTIVE KELLY

20:30 BADGIRLS PRES.: JAMES COLE, PAT DUFF, SHABAAM

01:00 BOOKA SHADE D

02:00 KÖLSCH DK

04:00 JAY LUMEN

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

10:00 SUPACURTIS

11:30 OBROTKA

13:00 DENES TOTH

14:30 OCCAM LIVE

16:00 SLAM JR.

17:30 CANDYMAN DA MARQUIS

19:00 ANIMA SOUND SYSTEM DJ SET

20:30 LOTFI BEGI

22:00 SEAN DORON TR

00:00 CAMELPHAT UK

02:00 BLACK COFFEE ZA

04:00 SECRET FACTORY

 

PÉNTEK 6.

 

10:00 VAYNA

11:30 VATSANAH

13:00 BEPO

14:30 PETER BERNATH & ERRO

17:00 PO:TI

18:30 ANDRAS TOTH & ROLAND HANDRICK

20:30 GUSGUS ISL

22:00 POLARIZE

00:00 SVEN VÄTH D

03:00 JULIEN JEWEIL F

04:30 HOT X

 

SZOMBAT 7.

 

10:00 SOUVEQ

11:30 RAUL YOUNG

13:00 METHA LIVE

14:30 DAVID MOLE & BOTEK & SABEE B2B2B

17:00 COLOBOMA LIVE

18:30 NORA MATISSE

20:30 CHANGING GREY LIVE

22:00 POLI

23:30 ADRIATIQUE CH

01:30 AGORIA F

03:00 SCUBA UK

04:00 GABOR KRAFT

 

VASÁRNAP 8.

 

10:00 CVRDWELL

11:30 MAN + MACHINE

13:00 ROBIN FUTAKI

14:30 STEAM SHAPE

16:00 BERNATHY ZSIGA LIVE

17:30 GAGA

19:00 DAVID TEMESSI

20:30 MATEO & SPIRIT

22:00 SIKZTAH

00:00 STEPHAN BODZIN LIVE D

02:00 ELLEN ALLIEN D

04:00 SANFRANCISCOBEAT

 

------------------------------------

 

ELROW

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

19:00 TONI VARGA E

22:00 RICHY AHMED UK

00:00 BASTIAN BUX E

02:00 EDDY M E

04:00 MARIO BIANI E

 

PÉNTEK 6.

 

19:00 MARIO BIANI E

22:00 PATRICK TOPPING UK

00:00 TONI VARGA E

02:00 BASTIAN BUX E

04:00 EDDY M E

 

SZOMBAT 7.

 

19:00 EDDY M E

22:00 HEIDI UK

00:00 MARIO BIANI E

02:00 TONI VARGA E

04:00 BASTIAN BUX E

 

VASÁRNAP 8.

 

19:00 BASTIAN BUX E

22:00 EDDY M E

00:00 STEVE LAWLER UK

02:00 MARIO BIANI E

04:00 TONI VARGA E

 

----------------------------------

 

CLUBS ON THE BEACH

 

SZERDA 4.

 

14:00 JAFFA SURFA

16:00 FUSE PRESENTS:MANFREDI B

18:00 FUSE PRESENTS:CELLINI B

20:00 FUSE PRESENTS:CHARLOTTE DE WITTE B

22:00 FUSE PRESENTS:MATRIXXMAN USA

00:00 FUSE PRESENTS:JAY CLARKE UK

02:00 FUSE PRESENTS: PIERRE B

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

14:00 FALCAO

16:00 REX PRESENTS: PABLO VALENTINO F

18:30 REX PRESENTS: PHIL WEEKS F

20:00 REX PRESENTS: MOLLY F

23:30 REX PRESENTS: JENNIFER CARDINI F

02:00 REX PRESENTS: HERRMANN F

 

PÉNTEK 6.

 

14:00 VRKO

16:00 WATERGATE PRESENTS:HYENAH KY

18:00 WATERGATE PRESENTS:MATTHIAS MEYER D

20:00 WATERGATE PRESENTS: BUTCH D

22:00 WATERGATE PRESENTS: LA FLEUR S

00:00 WATERGATE PRESENTS:JIMI JULES CH

02:00 WATERGATE PRESENTS: WATERGATE ALLSTARS B2B

 

SZOMBAT 7.

 

14:00 RONY BREAKER

18:00 DEFECTED PRESENTS: MAT.JOE D

20:00 DEFECTED PRESENTS: SAM DIVINE UK

22:00 DEFECTED PRESENTS: RIVA STARR I

00:00 DEFECTED PRESENTS: CLAPTONE D

02:00 DEFECTED PRESENTS: DARIO D'ATTIS CH

 

VASÁRNAP 8.

 

14:00 PACHA PRESENTS: TAAO KROSS E

16:00 SNILLOC

18:00 PACHA PRESENTS: JOHN JACOBSEN E

20:00 PACHA PRESENTS: UNER ES

22:00 PACHA PRESENTS: 2VILAS E

00:00 PACHA PRESENTS: ALEX KENNON E

02:00 PACHA PRESENTS: DANNY WADE E

 

------------------------------------

 

CASA BACARDÍ TERASZ

 

SZERDA 4.

 

15:00 BLADERUNNAZ PRESENTS: STATIK

17:30 DUB PERSONAL

19:00 RAISE SPIRIT

20:30 DJ REN

22:00 IAN AUTORUN

23:30 LOGISTICS UK

01:00 HUGH HARDIE UK

02:30 CHRIS.SU

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

11:00 MADE INN W/ POLI AND NORA MATISSE

15:00 HELLERT RU

18:00 CASSY UK

20:00 LAVALAVA W/TOLO, FALCAO, FANKI RIDM

 

PÉNTEK 6.

 

11:00 GIRLY SUMMER SPECIAL W/ KARANYI,RAPSAAM, STAMUSIC // DAVID RADAY

18:00 PUNCTUAL UK

20:00 THE DEBUT PRESENTS: ANDRAS GARAY, JAFFA SURFA, RIZKID &KORMIX

 

SZOMBAT 7.

 

11:00 TRUESOUNDS PRESENTS: PETER MAKTO, GREGORY S, DAVKO

16:00 GORJE HEWEK & IZHEVSKI ALL DAY LONG RU

01:00 TRUESOUNDS PRESENTS: PETER MAKTO, GREGORY S, DAVKO

 

VASÁRNAP 8.

 

11:00 HIFLY PRESENTS: YVEL & TRISTAN, JAMES GROW

18:00 CURTIS ALTO B

19:00 LUDO NS & USX B

22:00 AFTER DARK PRES.: BRIBÓN, BOTEK, X

 

----------------------------------------

 

VEUVE CLICQUOT BOAT PARTY

 

Külön belépőjeggyel látogatható.

A hajó a siófoki bahart kikötőből indul,

amelyhez ingyenes transzfert biztosítunk

További infó

 

SZERDA 4.

 

17:00 SECRET FACTORY

18:30 BOOKA SHADE D

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

15:00 BLADERUNNAZ PRESENTS: STATIK

16:00 CHRIS.SU

17:00 BLADERUNNAZ PRESENTS: RENE LAVICE CAN

19:00 PALMFOOD

20:30 CAMELPHAT UK

 

PÉNTEK 6.

 

19:00 POLI

20:30 PATRICK TOPPING UK

 

SZOMBAT 7.

 

19:00 SCUBA B2B AGORIAUK-F

 

VASÁRNAP 8.

 

19:00 GABOR KRAFT

20:30 ELLEN ALLIEN D

 

------------------------------------

 

HUMO BELGIAN LOUNGE

 

SZERDA 4.

 

12:00 MAJOR MAEYER

14:00 HECKMAN B

15:30 KONNA B

17:00 BAFANA B

18:30 WLC & MONA LEE B

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

12:00 LAURENT BARBOSA B

13:30 NELSON B

15:00 LEBAWSKI B

16:30 NEON B

18:30 DOUBLE-U X MC PYRO B

 

PÉNTEK 6.

 

12:00 TYLR B

13:30 DJ BUCKY B

14:30 MG-YORCK & SERXX B

16:00 GROWZY B

17:00 MADDIS B

18:00 DENNIS CARTIER B

19:00 WE ARE PROSTITUTES B

 

SZOMBAT 7.

 

12:00 LANCE VANCE B

13:30 LOWEED B

14:30 ARTAMUS B

15:30 AUDIOWAVE B

16:30 SIR JACOBS B

18:30 LOUIS XIV B

 

VASÁRNAP 8.

 

12:00 WHAT-U-ON-ABOUT B

15:00 CEDEX & HIGHER UNDERGROUND B

16:30 PHASE B

18:00 BREDREN B

 

-----------------------------

 

RADIO1 STAGE

 

SZERDA 4.

 

19:00 REVOLUTION

20:00 DISCO*S HIT

22:00 LOVING ARMS

23:00 BÁRÁNY ATTILA

00:00 BRICKLAKE

01:00 PUREBEAT

02:00 METZKER VIKTÓRIA

03:00 ANDRO

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

18:00 BRICKLAKE

20:00 DISCO*S HIT

22:00 NEWIK

23:00 TOMMYBOY

00:00 METZKER VIKTÓRIA

01:00 BÁRÁNY ATTILA

02:00 LOTFI BEGI

03:00 HAMVAI PG

 

PÉNTEK 6.

 

18:00 NEWIK

20:00 DISCO*S HIT

22:00 DJ JUNIOR

23:00 LOTFI BEGI

01:00 BRICKLAKE

02:00 PUREBEAT

03:00 ANDRO

 

SZOMBAT 7.

 

18:00 LOVING ARMS

20:00 DISCO*S HIT

22:00 DJ JUNIOR

23:00 COOKY

00:00 LOTFI BEGI

01:00 LOVING ARMS

02:00 HAMVAI PG

03:00 BRICKLAKE

 

VASÁRNAP 8.

 

19:00 REVOLUTION

20:00 DISCO*S HIT

22:00 NEWIK

23:00 BÁRÁNY ATTILA

00:00 COOKY

01:00 METZKER VIKTÓRIA

02:00 TOMMYBOY

03:00 PUREBEAT

 

-----------------------------

 

FINLANDIA STÉG

 

SZERDA 4.

 

12:00 IMMI V

14:00 SOULJA

16:00 ADAM NOVA

18:00 JOERJUNIOR

20:00 SOULJA

22:00 IMMI V

00:00 MR. VASOVSKI

02:00 JOERJUNIOR

03:30 ADAM NOVA

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

12:00 NICK HAVSEN

14:00 ADAM NOVA

16:00 BALAGE F

18:00 FINLANDIA DJ

20:00 ADAM NOVA

22:00 BALAGE F

00:00 WASER I

02:00 LUCA TESTA I

03:30 NICK HAVSEN

 

PÉNTEK 6.

 

12:00 PURE MR G

14:00 IMMI V

16:00 NIA EVEN

18:00 FINLANDIA DJ

20:00 PURE MR G

22:00 REYGEL & PERI B

00:00 SEM THOMASSON B

02:00 IMMI V

03:30 METRUSH

 

SZOMBAT 7

.

12:00 DAN DOMINO

14:00 USED DISCO

16:00 ANDREA LANE

18:00 FINLANDIA DJ

20:00 DAN DOMINO

21:30 BLACK LIZARD LABEL NIGHT: C - FAST I

22:30 BLACK LIZARD LABEL NIGHT: IVAN CAPELLO I

00:00 BLACK LIZARD LABEL NIGHT: IMMI V

02:00 BLACK LIZARD LABEL NIGHT: ASCO I

03:30 ANDREA LANE

 

VASÁRNAP 8.

 

12:00 MAXIM KUZNYECOV

14:00 SCABY

16:00 GREG TRADE

18:00 FINLANDIA DJ

20:00 SCABY

22:00 GREG TRADE

00:00 RUSTY

02:00 HAMVAI PG

03:30 HENRY DEX

 

----------------------------

 

MUSIC FM STAGE

 

SZERDA 4.

 

21:00 ANTONYO

23:00 PIXA

01:00 WILLCOX

02:30 NARA

04:00 YAMINA

CSÜTÖRTÖK 5.

21:00 NIGEL

23:30 WILLCOX

02:00 LAUER

04:00 JOVÁN

 

PÉNTEK 6

.

21:00 JOVÁN

23:00 NARA

01:00 ANTONYO

02:30 LAUER

04:00 RIZKID

 

SZOMBAT 7.

 

21:00 PIXA

23:00 ANTONYO

01:00 YAMINA

02:30 LAUER + DANNY L

04:30 NEWL

 

VASÁRNAP 8.

 

21:00 PIXA

23:00 NARA

01:00 DANNY L

02:30 LAUER

04:00 JOVÁN

 

-----------------------------

 

WALKABOUTS

 

SZERDA 4.

 

14:30 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

15:15 OAKLEAF D

16:00 BALLOON CHAIN USA

17:00 ASTROBULLES H/F

17:35 OAKLEAF D

17:45 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

18:20 BIG DANCERS E

20:00 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

21:00 VISUAL POI SHOW

21:30 VISUAL POI SHOW

21:40 BIG DANCERS E

22:00 VISUAL POI SHOW

22:20 OAKLEAF D

23:30 VISUAL POI SHOW

00:00 ASTROBULLES H/F

00:00 VISUAL POI SHOW

00:30 VISUAL POI SHOW

00:35 BIG DANCERS E

 

CSÜTÖRTÖK 5.

 

14:30 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

15:15 OAKLEAF D

16:00 BALLOON CHAIN USA

17:00 ASTROBULLES H/F

17:35 OAKLEAF D

17:45 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

18:20 BIG DANCERS E

20:00 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

21:00 VISUAL POI SHOW

21:30 VISUAL POI SHOW

21:40 BIG DANCERS E

22:00 VISUAL POI SHOW

22:20 OAKLEAF D

23:30 VISUAL POI SHOW

00:00 ASTROBULLES H/F

00:00 VISUAL POI SHOW

00:30 VISUAL POI SHOW

00:35 BIG DANCERS E

 

PÉNTEK 6.

 

14:30 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

15:15 OAKLEAF D

16:00 BALLOON CHAIN USA

17:00 ASTROBULLES H/F

17:35 OAKLEAF D

17:45 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

18:20 BIG DANCERS E

20:00 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

21:00 VISUAL POI SHOW

21:30 VISUAL POI SHOW

21:40 BIG DANCERS E

22:00 VISUAL POI SHOW

22:20 OAKLEAF D

23:30 VISUAL POI SHOW

00:00 ASTROBULLES H/F

00:00 VISUAL POI SHOW

00:30 VISUAL POI SHOW

00:35 BIG DANCERS E

 

SZOMBAT 7.

 

14:30 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

15:15 OAKLEAF D

16:00 BALLOON CHAIN USA

17:00 ASTROBULLES H/F

17:35 OAKLEAF D

17:45 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

18:20 BIG DANCERS E

20:00 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

21:00 VISUAL POI SHOW

21:30 VISUAL POI SHOW

21:40 BIG DANCERS E

22:00 VISUAL POI SHOW

22:20 OAKLEAF D

23:30 VISUAL POI SHOW

00:00 ASTROBULLES H/F

00:00 VISUAL POI SHOW

00:30 VISUAL POI SHOW

00:35 BIG DANCERS E

 

VASÁRNAP 8.

 

14:30 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

15:15 OAKLEAF D

16:00 BALLOON CHAIN USA

17:00 ASTROBULLES H/F

17:25 OAKLEAF D

17:45 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

18:20 BIG DANCERS E

20:00 FOOLPOOL: THE GABBLERS D

21:00 VISUAL POI SHOW

21:30 VISUAL POI SHOW

21:40 BIG DANCERS E

22:00 VISUAL POI SHOW

22:20 OAKLEAF D

23:30 VISUAL POI SHOW

00:00 ASTROBULLES H/F

00:00 VISUAL POI SHOW

00:30 VISUAL POI SHOW

00:35 BIG DANCERS E

 

A programváltoztatás jogát fenntartjuk

KIEMELT AJÁNLATOK